У старовижівських лісах триває посадкова кампанія

У ці дні зусилля лісівників та багатьох тих, хто любить природу і дбає про неї, спрямовані на проведення посадкової кампанії. Через несприятливі погодні умови, зокрема холодний березень, вона розпочалась досить пізно. До того ж, у зв’язку із зростанням обсягів суцільних санітарних рубок дерев, які були вражені короїдом, цьогоріч перед працівниками ДП «Старовижівське лісове господарство» стоїть завдання суттєво збільшити площі лісовідновлення.

– Плануємо провести його на понад 100 гектарах, – розповів головний лісничий підприємства Віталій Ксенюк. – Щодня стрімко наближаємося до цієї мети, адже навіть сама пора року змушує провести висадження пагінців сосни, берези, дуба та інших культур у стислі терміни. 

У Сьомаківському лісництві свою частку у створення майбутніх борів 5 квітня вирішили внести учні 8 і 9 класу ОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Смідин», котрі долучаються до занять у гуртку «Шкільне лісництво». Настанови, а також слова подяки їм адресував заслужений лісівник України Григорій Семенюк. Школярі, депутати сільської ради цими днями працювали на посадці лісу й в Дубечненському лісництві. А 12 квітня до посадкової кампанії долучилися і працівники РДА, районної ради, представники громадськості, котрі провели лісовідновлення на площі 1,5 га біля Серехович. Разом зі своїми колегами над створенням майбутнього смарагдового багатства землі працювали і голови РДА Анатолій Бринчук та районної ради Юрій Кудацький.