Захист мисливської фауни

21 листопада  в Україні святкується Собор святого Архистратига Михаїла. Цього святого здавна називають ангелом-охоронцем усіх християн, а українці вважають Архистратига Михаїла охоронцем столиці – Києва. Навіть давній  герб Києва був прикрашений  образом Архистратига  з мечем… Тож не випадково мисливці вважають його своїм покровителем та захисником.

Отож, з нагоди свята у ДП “Мисливське господарство “Звірівське” відбулася символічна подія. Настоятель Котівського храму о. Михайло провів священний обряд, після чого ветеранам підприємства – Петрові Шкабарі, багато років тому пораненого від рук браконьєрів, Петрові Поліщуку, Григорієві Єфримовському, Юрію Бесарабчуку, а також з числа молодих ветеранів —  Миколі Супрунюку та Юрію Корнійчуку, який на той час приїхав з зони АТО у відпустку, було вручено вітальні грамоти від підприємства.

До слова було запрошено заступника голови Кірверцівської районної ради Ігоря Космину, сільських голів, зокрема, Звірівської та Дернівської сільських рад, — Сергія Панасовича і Олексія Лисюка та ін. Усі виступаючі бажали колективові Звірівського господарства якнайуспішної подальшої роботи. А директор підприємства Ярема Байда, якому, власне, і належить ініціатива відзначення свята, висловив переконання в тому, що великий покровитель мисливців і звірів  Михаїл оберігатиме мисливську фауну від лихих рук і задумів.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного лісового та мисливського господарства.