Протягом року пожежна техніка лісівників 70 разів залучалася до гасіння вогню на сільгоспугіддях

Надворі спека. У той час, коли волиняни та гості нашого краю все частіше планують відпочинок на природі, лісівники та рятувальники працюють у посиленому режимі. Завдяки чому ситуацію вдається тримати на контролі.

На жаль, не припиняється у нашому краї дика практика спалювання сухої трави на сільгоспугіддях. Так, лише протягом одного дня – учора, 4 травня, пожежні дружинм державних лісогосподарських підприємств двічі виїжджали на гасіння вогню. В обох випадках загоряння були на територіях, суміжних із держлісфондом. Це – у с. Веселе Луцького р-ну та Стара Гута Старовижівського.

Локалізувати загоряння вдалося силами лісової охорони. В обох випадках вогонь не підпустили до лісу. При цьому, ні місцеві громади, ні користувачі сільгоспугідь не долучилися до локалізації пожеж.

На Волині це вже далеко не перший такий випадок. Як і не вперше пожежні формування та техніка лісогосподарських підприємств задіяні у гасінні загорянь, що виникли на сільгоспугіддях. Загалом протягом цього року було близько 70 таких виїздів.

Шановні громадяни!

Не втомлюємося повторювати: не знищуйте живу природу власними руками. Не паліть суху траву. Бо у вогні гине все живе. Вогонь є страшною загрозою не лише для лісу, а ваших будинків.

Будьте людьми і під час відпочинку на природі. Розпалюйте багаття у спеціально відведених місцях. Їх у нашій області достатньо і всі вони є комфортними та облагородженими. Не викидайте недопалків у траву. Не залишайте після себе сміття.

Будьте відповідальними.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ