Працюючи на розвиток підприємства

Ціни на техніку в умовах сьогодення стрімко ростуть і вартість МТЗ-892.2 9 (з переднім приводом балочного типу) на сьогодні становить більше 360 тис. грн. Але колективові ДП «Камінь-Каширськагроліс» вдалося його придбати ще за 316 тис. грн. Техніка, придбана в Луцької фірми «Укрзапчастини», на переконання директора підприємства Сергія Вовка, значно полегшить роботу працівників лісгоспу, розвантажить виробничо-технологічний процес, та, що також серед  важливого —  зменшить фінансові затрати, оскільки у плані вивозки лісопродукції, навантажування і розвантажування деревини відпаде потреба співпрацювати із підприємцями. «Увесь процес ми будемо здійснювати власними силами, заощаджуючи кошти підприємства», — сказав Сергій Вовк.

Колектив лісгоспу також провів перший транш на закупівлю причепа до трактора  з маніпулятором.

Із нового календарного року підприємство планує придбати ще кілька необхідних в роботі одиниць транспорту. Зокрема ще один трактор МТЗ-892.2 з гідроманіпулятором.

На сьогодні у ДП «Камінь-Каширськагроліс» сплачено усі податки до бюджетів, виплачено  працівникам лісгоспу аванс із заробітної плати за листопад.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На знімку: тракторист Андрій Сидорук.

трактор4

трактортрактор1трактор2