На Ратнівщині з альтанки вночі зняли покрівлю. Мабуть, на Волині досі живуть люди без даху…

У ніч із 4 на 5 травня на рекреаційному пункті «Лісова галявина»,  що у Кортеліському лісництві ДП «Ратнівське ЛМГ» на автодорозі  Ратне-Доманове-Брест, невідомі особи зняли покрівлю  з альтанки. Очевидно, комусь дуже бракує власного даху…

Такого вандалізму рекреаційна зона за 50 років існування ще не бачила…

За історію існування рекреаційних пунктів на Волині було всяке. Свідомо пошкоджуються інформаційні аншлаги, зрізаються мангали, лавочки, руйнується бруківка, знімаються гойдалки… Не втрачає популярності «улюблене хобі» окремих відвідувачів лишити після сміття та напис «Тут був Вася…  Але досі даху ще не бракувало нікому…

«Шановні вандали!

Якщо ви, звісно, це читаєте…

Чи розумієте ви, що таким чином ганьбите тисячі порядних волинян та гостей нашого лісового краю, які постійно і цивілізовано відпочивають у рекреаційних пунктах?!

Нашу Волинь називають європейською. І це заслужено.

Маємо десятки прекрасних куточків, які створила сама природа.

Чимало чудових місць для відпочинку – а це і є розвиток зеленого туризму – облаштовано руками лісівників. Зокрема в лісах області постійно діє 113 рекреаційних пунктів та 655 одиничних бесідок, за користування яких лісівники просять єдину плату: не смітити і берегти.

Не руйнуйте, будь ласка.

Вам же теж захочеться прийти у ліс і посидіти в альтанці, яка захистить від негоди, де чисто і комфортно».

Звісно, у найкоротші терміни лісівниками буде відновлено покрівлю альтанки.  І вона знову служитиме місцем відпочинку для порядних людей.

Але хіба ми, волиняни, не заслуговуємо на повагу до самих себе?

Прес-служба Волинського ОУЛМГ