Перші особи області разом із дітьми створили лісові культури найвищого – першого класу якості

Такими стали висновки комісії зі складу спеціалістів Волинського ОУЛМГ, головних лісничих та інженерів державних лісогосподарських підприємств.

Нагадаємо: 21 квітня, у День довкілля, перші особи області Волині на чолі з заступником голови Держлісагентства Володимиром Бондарем, головою Волинської ОДА Олександром Савченком та начальником ВОУЛМГ Олександром Кватирком у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» висадили близько 14 тис. сіянців та саджанців дуба і ялини на 2 га лісу у Сокиричівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ».

І схема висадки, і підібрані породи, і залишені дерева-насінники позитивно вразили спеціалістів, які проінспектували насадження. Лісоводи-практики залишилися задоволені: всі саджанці та сіянці гарно прижилися.

Тож поставили лісовим культурам, створеним руками перших осіб області та вихованців Боголюбського шкільного лісництва, найвищу оцінку, віднісши їх до І класу якості.

Варто зазначити, що загальні об’єми лісовідновлення у 2018 році становлять 6047 га (план 5850 га). З них посаджено лісових культур 2505 га при плані 2445 га. За результатами технічного приймання лісових культур: 1-го класу якості – 1592 га (64%), 2-го класу якості – 912 га (36%), 3-го класу якості – 1,1 га.

Також цього року на Волині проводилися заходи із відновлення лісів природним шляхом на площі 3542 га, в тому числі зі сприянням – на площі 2135 га.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ