Урочистості з нагоди Дня працівника лісу-2018 ФОТОРЕПОРТАЖ

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу у волинських лісівників розпочалися зі святкової наради, у п’ятницю, яка відбулася в актовій залі Волинського ОУЛМГ.

З доповіддю про здобутки працівників лісової галузі виступив начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко. Він привітав працівників державних лісогосподарських підприємств з професійним святом, подякував за сумлінну роботу: основну та соціальну.

Дуже схвально означив роботу лісівників Волині голова Волинської обласної держадміністрації Олександр Савченко. Він назвав лісівників краю найкращими в Україні, зазначив, що задоволений їх роботою.

Від депутатів обласної та Луцької міської рад лісівників з їх професійним святом  привітали також заступник голови обласної ради Роман Карпюк та секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, голова обласної профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк. 

Багатьом працівникам Волинського ОУЛМГ та державних лісогосподарських підприємств вручено державні нагороди, відзнаки Держлісагентства, Волинської облдержадміністрації, облради, Волинського ОУЛМГ, профспілки працівників лісового господарства, міської ради.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

Фото Павла Березюка