Ківерці: у Новий рік – з новою технікою

IMAG1266ДП «Ківерцівське ЛГ» поповнило свій автопарк дизельним автонавантажувачем HC CPCD15N, який виконує функції по завантаженні та розвантаженні готової продукції та відходів переробки.
– Після запуску нової лінії по виготовленню заготовок для європіддонів виникла додаткова потреба в автонавантажувачі, – розповідає директор Віктор Сахнюк – Адже попередній свій ресурс вже відпрацював. Йому більше 12 років. Часті ремонти та простої не виправдовували себе. Щоб збільшити інтенсивність виробничого процесу, ми й придбали цю новинку.
– Автонавантажувач, як і кожний механізм, має свій ресурс, – каже провідний спеціаліст відділу лісових ресурсів ВОУЛМГ Олександр Боровицький. – Тому рекомендуємо лісопідприємствам періодично замінювати їх на нові більш «сучасні». Вони ефективніші та енергономічніші. Зрештою, саме це й дозволяє розвивати виробництво, сприяє його модернізації та більшій якості продукції. До того ж, механізація – запорука безпеки людей на виробництві та невід’ємна складова охорони праці, що стало одним із найпріоритетніших напрямків нової лісової політики ВОУЛМГ.
Завдяки технологічним процесам виробництва у лісовій галузі створюються безпечні та нешкідливі умови праці. Навантажувально-розвантажувальні роботи, перевезення та транспортування лісо- та пиломатеріалів, вторинні технологічно-виробничі процеси з виготовлення готової продукції потребують постійного вдосконалення та сучасного розвитку. Для процвітання, розвитку, збільшення продуктивності праці та прибутків лісоуправлінці радять роботодавцям створювати для працівників на кожному робочому місці безпечні та нешкідливі умови праці, максимально механізовувати трудомісткі роботи.
Прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського
Фото Олександра Боровицького.

IMAG1260 IMAG1261 IMAG1264