На Свят-вечір кум Андрій врятував три ялинки

IMG_8347Проходячи Театральним майданом близько 20-ї вечора, помітив під ялинками вогнище.
– Хто ж це так небезпечно палить? – майнула думка. Одразу повернув до ялинок. Там вже стояв гурт небайдужих лучан, люди обговорювали незвичну подію.. Виявилося, перед тим на площі гуляло четверо хуліганів, вели себе виклично і нахабно. У якусь мить під ялинами спалахнув вогонь, добре, що поруч проходило кілька чоловіків, блискавично зреагували й відкинули паперове кострище у більш безпечне місце.
– Це мій кум Андрій щойно врятував ці три ялинки! – каже лучанин, що з дитиною прогулювався вечірнім Луцьком. – Я вже викликав міліцейський патруль, щоб той з’ясував, хто намагався зробити шкоду нашому місту на католицький Свят-Вечір…
Чоловік показує, де було кострище. Паперові коробки були припасовані так, що мала зайнятися одна ялина, а відтак й дві інші, стовбур вже обпалило вогнем, чудом полум’я не дісталося сухих гілок. Хто це зробив, сподіваємось, правоохоронці визначать з відеоспостереження, яке ведеться за площею. Кілька років тому на цьому ж газоні перед дорогою навпроти готелю Україна вже горіла ялинка. На цей раз три красуні таки уберіг хоробрий лучанин Андрій.
Сергій Цюриць.
На фото автора: вогонь приборкали.

IMG_8348