Чесність, порядність, професійність – критерії роботи лісівників

Нинішній календарний рік, що збігає до кінця, працівники ДП «Ратнівське лісомисливське  господарство» проводжають із позитивним настроєм, бо дивляться у майбутнє з надією та оптимізмом. Усе заплановане на цей рік, як зазначив директор лісгоспу Микола Мельник, виконано. «Головне – сказав він – люди задоволені. Працюючим виплачено 13-ту зарплату, надбавки за вислугу років тощо». До бюджету різних рівнів сплачено 4 млн 567 тис. грн. Є підстави говорити, що Ратнівське лісогосподарське підприємство на теренах району є одним із найбільших платників податків.

На новий 2015 рік також намічені хороші плани, зокрема — придбати те, що допоможе полегшити роботу працівників лісгоспу, а відтак досягнути кращих успіхів. Так заплановано придбати гідроманіпулятор,  трактори для лісогосподарських робіт та ін. Значні кошти будуть спрямовані на покращення охорони праці, рекреаційну роботу. Заплановано облаштувати будиночки для обігріву робітників штатних бригад (їх в структурі лісгоспу 8), як мінімум 3 нові рекреаційні пункти, встановити на їх території по кілька дерев’яних альтанок.

Користуючись гарною нагодою, директор ДП «Ратнівське лісомисливське  господарство» Микола Мельник щиро вітає своїх колег,  працівників лісгоспу  та усіх лісівників Волині, з новорічно-різдвяними святами. Зичить усім міцного здоров’я, миру в країні,  Божої підтримки, нових і вагомих звершень в лісівничій галузі. «Працювати чесно, порядно і добросовісно,  зазначив Микола Іванович,  це головні критерії роботи лісівників Волині. Це — наш обов’язок».

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. На знімку: директор ДП “Ратнівське ЛМГ” Микола Мельник. миколамм