Новий рік на порозі: колектив ратнівських лісівників привітали зі святами

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато цікавіше: це – одне з найзагадковіших свят. Адже його очікування та святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії. 

Сьогодні, 27 грудня, новорічне свято завітало і в колектив ДП «Ратнівське ЛМГ». Привітав своїх працівників директор лісгоспу Микола Мельник. Він побажав усім міцного здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку та благополуччя. 

Особливо радісний святковий настрій на новорічному ранку створили для діток працівників лісгоспу  Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга, Котик та Зайчик, а також Веселі Гноми. Вони показали справжню казку з цікавими іграми, чарівними піснями і танцями.

 Новорічні казкові герої, а їх ролі виконували вихованці Ратнівського шкільного лісництва, створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям і дорослим на цілий рік. Всі були задоволені святом і, звичайно, подарунками від Діда Мороза, який пообіцяв, що наступного року буде ще цікавіше.

Прес-служба ДП «Ратнівське ЛМГ»