З турботою про ліс та своїх ближніх

Активно реалізація новорічних ялинок триває в ДП «Турійське ЛГ». На сьогодні вічнозелених дерев продано більше 3500 штук. Ялинкові базари облаштовані в селищах Турійськ, Луків. Люди у селах охоче звертаються до лісівників з бажанням законно придбати зелені красуні. Безкоштовно новорічними ялинками, за словами головного лісничого ДП «Турійське лісове господарство» Василя Омелянчука,  забезпечено жителів району з категорії малозабезпечених, а також дитячі садки, школи, заклади культури та ін.  У цей же час тривають посилені рейди лісової охорони. До цих заходів долучаються також працівники райвідділу міліції.

Відчутною з боку держлісгоспу є підтримка учасників АТО. А сім’ї загиблих, поранених та призваних військових забезпечено дровами паливними безкоштовно (близько тисячі кубометрів).

У новий календарний рік колектив лісгоспу вступає без боргів, зі сплаченими податками, а також — із позитивними кадровими змінами. Цьогоріч в штат лісгоспу прийнято 8 випускників Шацького лісового коледжу. Отже – поруч із досвідченими лісоохоронцями виховується молода лісівнича зміна.

Із травня цього року до складу ДП «Турійське лісове господарство» прийнято підприємство «Турійськагроліс» площею 1987 га. На базі агролісу створено ще одне додаткове лісництво — Ружинське. У штат лісництва прийнято 3 працівники – випускники Шацького коледжу.

“Усе робимо задля кращого. Кращого життя, кращих умов праці, кращих результатів у роботі, — так підсумовує цілеспрямовану роботу лісівників директор лісгоспу Андрій Гелетуха. — Працювати сумлінно ми поставили собі за ціль і в наступному році, гідно та з честю виконуючи важливу місію, – берегти і примножувати багатства краю для наступних поколінь волинян.”

Колектив держлісгоспу вітає усіх жителів Волині з новорічними святами. Зичить здоров’я, добробуту, злагоди в країні, благополуччя в кожній сім’ї, родині.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління обласного та мисливського господарства.