Валерій Черняков написав заяву про складання повноважень

загруженное26 грудня Валерій Черняков написав заяву про складання повноважень Голови Державного агентства лісових ресурсів України.
«Причина, з якої подаю заяву про відставку – відсутність в правлячій більшості представників ВО «Свобода». Після революції Гідності партія взяла на себе відповідальність в тому числі і за діяльність державного лісового агентства. І я вважаю, що ми з честю пройшли через всі випробування. Після дочасних парламентських виборів був сформований новий уряд і я надаю можливість новому очільнику МінАПК самостійно сформувати нову команду і реалізувати своє бачення реформування галузі».
Нагадуємо, Валерій Черняков був призначений на посаду Голови Державного агентства лісових ресурсів України розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року.

Довідково
За 10 місяців перебування Валерія Чернякова на посаді Голови Держлісагентства лісова галузь здобула високих господарсько-фінансових показників:
– підприємствами галузі сплачено до бюджетів усіх рівнів на 1 млрд. 30 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 347 млн. більше, ніж за відповідний період минулого року;
– середньомісячна зарплата працівників галузі зросла на 13% (або на 385 грн);
– посаджено нових лісів – 31 тис. га;
– обсяг шкоди, заподіяної лісу незаконними рубками зменшився на 36%. За фактами виявлених лісопорушень до правоохоронних органів передано 716 справ.
– зріс обсяг реалізованої продукції на 22%;
– побудовано 515 км лісових доріг.

За ініціативи Валерія Чернякова напрацьовано концепцію реформування галузі, що передбачає гармонізацію лісового законодавства України до вимог законодавства ЄС.
Прес-служба Держлісагентства