Різдвяний подарунок: У волинських лісівників збільшиться зарплатня

IMG_8633У Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася перша у новім році колегія. У ній взяв участь і виступив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Йшлося про політичну ситуацію в державі, війну на сході України, участь у ній волинян, також про стратегію сучасного лісогосподарювання, його ефективність та конкурентоспроможність на внутрідержавному та зовнішньому ринках. Володимир Петрович не обминув увагою світових тенденцій, впливу внутрішньополітичних і економічних факторів на господарку області. А ще доніс до лісівників своє бачення стабілізуючої ролі «зеленої економіки» у загальнообласних процесах. Дуже фахово і скрупульозно, оперуючи конкретним фактажем і цифрами, говорив про необхідність поліпшення макроекономічних показників, консолідації усіх можливих засобів і резервів, щоб втримати європейський вектор розвитку. Голова облдержадміністрації привітав усіх лісівників з Різдвом Христовим, побажав їм миру і здоров’я, успішної роботи на благо держави і народу. На колегії також виступив начальник лісоуправління Василь Мазурик. Він запевнив, що лісівники усвідомлюють свою відповідальну місію і зроблять все можливе і неможливе, щоб держава зміцнювалася, а люди жили у мирі і достатку. Також наголосив, що з січня заробітна платня працівників лісогалузі зросте на 10 відсотків. Чим не різдвяний подарунок працелюбам!
Відтак начальник ВОУЛМГ Василь Мазурик від імені лісоуправління, облорганізацій профспілки працівників лісового господарства та Товариства лісівників України, директорів лісомисливських господарств та у їх присутності привітав із днем народження директора ДП «Ратнівське ЛГ» Миколу Мельника, побажав йому миру, родинного благополуччя, добра, успішного господарювання, також передав через директорів різдвяні вітання їх колективам. Директор ДП СЛАП «Любешівагроліс» Віктор Симонович у свою чергу від імені директорів державних лісогосподарств поздоровив із днем народження Василя Мазурика та побажав йому міцного здоров’я і довголіття.
Сергій Цюриць,
прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.
На фото автора: Василь Мазурик вітає з днем народження Миколу Мельника; квіти від директорського корпусу імениннику Василю Мазурику вручає Симонович.

IMG_8636 IMG_8635 IMG_8645IMG_8638IMG_8641IMG_8642 IMG_8647 IMG_8648 IMG_8649