Лісівники ДП «СЛАП «Любешівагроліс» завітали до юних колег новоствореного Люб’язьського учнівського лісництва

16 січня у Люб’язькій ЗОШ І-ІІІ ст. започатковано нове учнівське лісництво. Воно діятиме на базі ДП «СЛАП «Любешівагроліс». Директор лісогосподарства Віктор Симонович уже дав розпорядження про пошиття лісівничої форми всім юним лісівникам. До речі, це чи не єдине державне лісогосподарське підприємство, де юні лісівники (а тут уже три учнівських лісництва – Березичівське, В’язівненське і Люб’язьке) усі без винятку матимуть лісівничу форму.

– До нього записалися учні 7-8 класів, – розповідає директор школи Микола Кух. – Взяли найкращих. Серед них – Оля Фесик, Оля Іванісік, Віра Абрамович, Тетяна Кузьмич, Софія Дусик, Ольга Комарчук, Настя Музика, Олексій Клімчук, Богдан Мартинчук, Назарій Кузьмич, Марія Іванісік, Павло Пушко, Владислав Корецький, Юля Майструк, Станіслав Люсік, Дарина Гайчиня, Каріна Кузьмич, Софія Люсік, Анна Павлючик, Катерина Ясак, Олександр Кошевий, Дмитро Комзюк, Василь Понікарчик.

– Тато і мама семикласниці Анастасії Музики працюють у НПП «Прип’ять-Стохід» природослідниками, тому й донька хоче пов’язати своє життя з охороною природи, – пояснює вибір деяких дітей керівник учнівського лісництва Наталя Ішутіна. – У восьмикласника Василя Понікарчика лісівниками працюють тато і дідусь, то ж він дуже зрадів, коли почув про створення учнівського лісництва й одразу записався до нього. Олексій Клімчук у майбутньому мріє стати лісівником. А ось восьмикласник Назарій Кузьмич – надзвичайно активний школяр, що намагається брати участь у всіх заходах. Він також не міг оминути своєю увагою і новостворене учнівське лісництво.

Цього разу у гості до учнівського лісництва завітали прес-секретар ВОУЛМГ Сергій Цюриць? начальник відділу охорони і захисту лісу Андрій Шукалович, інженер цього відділу Іван Чесак, лісничі Залізницького та Люб’язького лісництв ДП «СЛАП «Любешівагроліс» Володимир Фесик (голова первинної Любешіагролісівської організації Товариства лісівників України) та Сергій Бубало (його товаристівський заступник).

Лісівничий урок виявився напрочуд цікавим. Попри те, що присутні розповіли про діяльність лісгоспу та лісництв, вони отримали багато запитань від своїх юних колег. Річ у тім, що програма цієї зустрічі передбачала майстер-класи з лісової журналістики: фотосправи та репортерства. Не все вдалося, але досвіду хлопці і дівчата набралися. Директор школи Микола Васильович Кух та керівник учнівського лісництва, вчитель біології Наталя Миколаївна Ішутіна подякували гостям, усі разом домовилися знову зустрітися під час весняної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ