Призначено директора державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство»

Наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 26.02.2019 року на посаду директора державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство» призначено В’ячеслава Дейнеку.

Учора, 27 лютого, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко представив нового керівника перед колективом, побажавши позитивних результатів та досягнення поставлених цілей на новій посаді.

Із біографії. В’ячеслав Миколайович народився у 1985 році в селі Хотешів Камінь-Каширського району. У 2006 році закінчив національний лісотехнічний університет України за спеціальністю «лісове і садово-паркове господарство». У 2008 році в тому ж вузі здобув кваліфікацію магістра з лісового господарства.

Трудова діяльність В’ячеслава Миколайовича розпочалася з посади майстра лісових культур Липниківського лісництва ДП «Львівське лісове господарство» в липні 2007 року. З травня 2008 по вересень 2011 року працював лісничим Дашавського лісництва ДП «Стрийське лісове господарство». У вересні 2009 року В’ячеслава Миколайовича було призначено на посаду головного лісничого державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство». З 17 січня 2019 року займав посаду головного лісничого ДП «Горохівське ЛМГ».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ