Під час сесії Забродівської ОТГ на Ратнівщині першими вислухали лісівників

Відбулося сесійне засідання учора, 27 лютого. Участь у ньому взяли  голова Забродівської ОТГ Калачук М.М., бухгалтер та секретар ОТГ, депутати громади – а це 21 представник, також директори шкіл с. Заброди та с. Лучичі.

Першочергово слово було надано директору ДП «Ратнівське ЛМГ» Миколі Мельнику.

Микола Іванович у своєму виступі наголосив на обсягах лісовідновлення, переробки, рубок по підприємству, величині сплати податків до бюджету Забродівської ОТГ.

Зокрема зазначив, що лісівниками у бюджет громади було сплачено ПДФО у сумі понад 302 тис. грн, податок на землю – 16,8 тис. грн, лісовий дохід – 176,7 тис. грн, податок на нерухомість – 9,7 тис. грн. Загалом протягом  2018 р. від лісгоспу у кошторис громади надійшло 505,9 тис. грн.

У своїй доповіді керівник лісгоспу не оминув увагою основних показників роботи державних лісогосподарських підприємств, що підпорядковані  Волинському ОУЛМГ, в цілому.

Було також піднято питання враження лісів короїдом.

– Не менш важливо як для лісівників, так і для громади вирішувати проблеми засмічення лісу, – зазначив Микола Мельник. 

Вислухавши керівника Ратнівського лісгоспу, присутні депутати цікавилися  можливістю придбання круглого лісу та пиломатеріалів. Про всі умови такої реалізації Микола Іванович розповів детально.

Представники громади цікавилися також питанням ремонту дороги в межах ОТГ.

А директор Забродівської школи висловив подяку ДП «Ратнівське ЛМГ» за активну участь в озелененні території навчального закладу.

Зважаючи на те, що зовсім скоро уже розпочнеться лісокультурна кампанія, лісівники запрошували присутніх  долучитися до весняної посадки лісу, взявши участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Нагадаємо, що подібні зустрічі з громадами та звітні виступи керівників лісогосподарських підприємств тривають у кожному районі.

Суми «лісових» податків, що надходять у громади, засмічення, санітарний стан лісу та його відновлення – ТОП-теми зустрічей із громадами.

Про що перед громадами звітували лісівники Старовижівщини.

Лісвники Волині звітують про рік роботи у громадах, де живуть і для розвитку яких працюють

Прес-служба Волинського ОУЛМГ