Закликаємо весну у чистий ліс: на Камінь-Каширщині понад 100 людей з ініціативи лісівників вийшли на генеральне прибирання! ФОТО

Таким чином на Волині офіційно стартувала традиційна весняна акція «Чистий ліс»-2019.

«Будемо прибирати. Навіть не стільки з метою забрати з лісу сміття – що теж дуже важливо. А перш за все для того, щоб показати суспільству: ми можемо разом навести порядок. І так – аж поки у лісі не буде жодного папірця і пластику. Вірю, що тим, хто це робить, стане просто соромно. Особливо за те, що залишене ними сміття прибирають і діти.

Зважаючи на те, що проблема засмічення лісу є більш глобальною і пов’язана не лише зі звичкою смітити, а й із відсутністю достатньої кількості смітників та санкціонованих полігонів, ми також звертаємося до органів місцевого самоврядування із пропозицією спільно підходити до вирішення проблеми, – зазначає начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

Першими генеральне прибирання у лісі та уздовж автотрас організували у ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс». Долучилися працівники Камінь-Каширської міської, Боровненської, Броницької, Сошичненської, Бузаківської, Новочервищанської, Тоболівської сільських рад та шкіл, а також учні  Камінь-Каширської НВК №1 та Полицівського шкільного лісництва. Загалом – понад 100 людей!

Зібране сміття вивозили тракторами, підводами. Загалом на санкціоновані сміттєзвалища вивезли більше 3 тонн відходів.

Незважаючи на те, що всі добре потрудилися, враження від проведеної акції в учасників дуже позитивні. Діти щиро тішилися, що їхня праця дійсно важлива, а також зізнавалися, що ніколи не залишатимуть у лісі сміття. Та й іншим не дозволять.

І ці дитячі твердження не залишають жодних сумнівів. Адже саме таке виховання – особистим прикладом – є найефективнішим.

Ви з цим згодні? Тоді давайте разом приберемо нашу Волинь!

Прес-служба Волинського ОУЛМГ