Вітання з днем народження директору ДП “Камінь-Каширське ЛГ” В’ячеславу Кузьмичу

Серед лісівників є чимало людей особливих, заряджених творчою енергією, яку вони сповна вкладають у благородну лісівничу справу. Саме така потужна сила живе в серці директора ДП “Камінь-Каширське лісове господарство” В’ячеслава Кузьмича, який сьогодні відзначає день народження.

В’ячеслав Петрович – людина і фахівець, якого глибоко шанують, поважають в районі та серед колег. Він благотворно впливає на оточуючих. Тож ми щодень захоплюємося його добропорядністю, тактовністю, спокійно-виваженим характером, умінням по-діловому, без зайвої метушні, вирішувати найскладніші питання.

Приємно працювати з керівником, який в першу чергу вимогливий до себе, цінує в усьому порядок, дисципліну, звідки, власне, – успішні результати роботи всього колективу.

З гарної нагоди ми щиросердечно вітаємо Вас з днем народження, В’ячеславе Петровичу! Бажаємо подальшої сили, терпіння, ентузіазму в усіх справах та починаннях.

Нехай сонце для Вас завжди буде у зеніті, а Всевишній нехай дарує крепке здоров’я і благословляє усі Ваші життєві стежки та перехрестя!

З повагою, колектив ДП “Камінь-Каширське лісове господарство”