Сільський голова із Камінь-Каширщини: «Добре, що лісівники відгукуються на прохання допомогти прибрати нашу територію»

Мінімум раз на рік, за словами Бузаківського сільського голови Камінь-Каширського р-ну Миколи Панасюка, одні і ті ж активісти села прибирають стихійне місцеве сміттєзвалище. Це територія сільської ради і прилегла до лісових масивів. Тож звозять і зносять сюди сміття усі, кому не лінь і кому зручно, навіть ті, хто їде дорогою, просто завертають сюди, щоб позбутися непотребу.

— Добре, що на прохання допомоги відгукуються лісівники, працівники державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс”, надаючи для робіт із вивезення сміття, зокрема на полігон твердих побутових відходів у Камені-Каширському, свою власну техніку, — розповідає Микола Панасюк. — Та й небайдужі до порядку в селі люди також одразу приходять на поміч. Чомусь у нас так виходить: одні смітять – інші прибирають.

— Можна ж, наприклад, гілки спалити в себе біля хати, а інше сміття – пластикові чи скляні пляшки здати на пункти прийому тощо, — скаржиться Микола, котрий разом з іншими односельчанами та з сільським головою вийшов на суботник. — Але ж ні… Я зокрема так і роблю. І раджу всім так.

Варто зазначити, що саме це сміттєзвалище не раз ставало приводом дискусій у соцмережах. Але за межі розмов звинувачень з боку окремих громадських активістів справа так ніколи і не виходила. Тож прибирати взялися все ті ж – кілька місцевих активістів та лісівники.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ