Волинські лісівники привертають увагу влади, громадськості, всеукраїнських та місцевих ЗМІ до засміченості лісів ФОТО ВІДЕО

Стихійні смітники або цілі сміттєзвалища навесні стають очевидно-яскравими. На жаль, саме такими поки лишаються наші звичні будні і здивувати цим явищем когось в Україні важко.

Але спосіб змінити ситуацію однозначно є. Зокрема волинські лісівники активно взялися за прибирання лісових масивів, долучають до цього громадськість, владу, молодь. Так було і вчора, 5 березня, у лісах Ківерцівського р-ну.

Ліквідація сміттєзвалищ у лісі та прибирання узбіч об’єднало цього разу лісівників, представників влади, всеукраїнські та місцеві ЗМІ.

Директор ДП «Ківерцівське лісове господарство» Віталій Каращук та колектив підприємства забезпечили усім необхідним для прибирання лісу охочих і самі вийшли на акцію.

Долучилися до роботи Ківерцівський міський голова Володимир Жгутов, голова Ківерцівської районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, керуюча справами Ольга Ярощук та ще близько 50 небайдужих.

Представники місцевої влади працювали пліч-о-пліч із журналістами та лісівниками, за роботою маючи змогу обговорити нагальні питання та шляхи їх вирішення.

Загалом протягом кількох годин вдалося прибрати значну територію. Але далі буде. Подібні акції відбудуться у кожному лісництві кожного лісогосподарського підприємства.

І все начебто добре.

Але шокує те, що більшість таких сміттєзвалищ традиційно скупчується поблизу жилих масивів. Виносячи пакет із побутовим сміттям на узбіччя доріг та залісені ділянки, люди створюють антисанітарні умови життя в себе ж під вікнами…

Прес-служба Волинського ОУЛМГ