«Це тільки початок», – любешівські лісівники пообіцяли облаштувати ще дві зупинки найближчим часом

У Любешові – перші на Волині лісівники, які почали облаштовувати зупинки на автошляхах. Соціальний проект, ініційований начальником Волинського ОУЛМГ Олександром Кватирком, не лише активно підтримали у кожному районі, а й продовжують впроваджувати. Чому так? Бо людям у селах вкрай потрібно, а лісівникам приємно бути важливими для громади.

Ідея цього проекту виникла,власне, від самої проблеми: маршрутні таксі не зупинялися навпроти лісгоспу, тому перші зупинки поставили саме там: «Чимало жителів Любешова працюють у нашому лісогосподарстві, а водії маршрутних таксі відмовляли  громадянам у зупинці, мовляв, не передбачено, може бути штраф», – розповів головний лісничий ДП «СЛАП «Любешівагроліс» Володимир Ковальчук.

Для того, аби почати будівельні роботи, директор ДП «СЛАП «Любешівагроліс» Віктор Симонович звернувся  до народних обранців Любешівської районної ради,  щоб «вибити» дозвіл  на будівництво зупинок. Такий стартап підтримали і почали успішно впроваджувати .

Нагадаємо: Працівники підприємства «Любешівагроліс» встановили зупинки на міжнародній трасі.

До їхнього облаштування  залучали ледь не всіх працівників підприємства – від майстрів лісу до пожежних сторожів, будували силами лісової охорони.

Третю зупинку поставили в Березичах, у селі для громади Старостинського округу Любешівської селищної ради і ще дві у селах Підкормілля і Прохід. На День працівника лісу голова ОТГ від імені громади звернувся з цим проханням до директорії «Любешівагролісу». Буквально за місяць часу обіцянку виконали.

Лісівники переконують, що це лише початок. У перспективі – ще дві зупинки. Одну обіцяють встановити на повороті у Вязівно, а іншу – в Дольську.

За зупинки дякують усі. Особливим попитом вони користуються у період грибів чи ягід, або ж просто, коли хороша погода і люди вибираються на природу. Це чудове місце для того, аби перечекати негоду чи діждатися автобуса.

Працівниця «Любешівагроліс», секретар директора Наталія Струк-Маковецька з власного досвіду може сказати, що це й справді дуже корисна справа: «Раніше громадський транспорт зупинятися тут не хотів, водії їхали майже до самого центру Любешова. А працівникам звідти доводилося повертатись».

З появою цих зупинок у мешканців міста і гостей більше не виникає подібних проблем, адже конструкції встановлюють у стратегічно-вигідних місцях.

Одним із великих плюсів є також естетична привабливість. «Людям приємно там знаходитись», – каже   Володимир Ковальчук: «Є надії, що смітити будуть менше і зупиночки будуть служити довго».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ