ДП “Камінь-Каширськагроліс”: весняні лісокультурні роботи – у розпалі

Працівники державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” вчасно і належно підготовленими приступили до весняної посадкової кампанії. Головне, кажуть лісівники, щоб погода сприяла. А цими днями, згідно із прогнозами, утримуватиметься дощова погода, що сприяє насиченню грунту необхідною вологою.

Так, на сьогодні в усіх лісництвах лісгоспу активно працюють на майбутнє лісу. Загалом при плані 130 га посаджено лісових культур на 70 гектарах. Сприяння природному поновленню проведено на 95 гектарах (при плані 286 га). Завершили посадку лісових культур в Кримнівському лісництві – 13,7 га та 48 га – сприяння природному поновленню.

Посадковий матеріал лісівники використовують власний, вирощений у тимчасових розсадниках лісництв. Втім за потреби привозять з Ратнівського лісорозсадника та лісового селекційно-насінневого центру в с Гаразджа.

Серед сіянців основних лісоутворюючих порід в нашій місцевості – сосна і береза. На деяких площах окрім цих культур лісівники додатково висаджують ще й ялину – для створення захисних ремізів. Сіянцями яблунь і груш створюють кормові ремізи.

На сьогодні вже висаджено 1 млн 400 штук сіянців сосни, півмільйона штук сіянців берези, 1 тис 800 штук сіянців ялини, 8 тис штук сіянців яблуні та 2 тис 200 тис штук сіянців груші.

Лісокультурні роботи тривають. І лісівники запрошують до участі в них усіх охочих жителів району.

Прес-служба ДП “Камінь-Каширськагроліс”

На фото: працівники загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Полиці разом з лісівниками висаджують молодий ліс на території місцевого лісництва