Сміттєво-вогняний колапс: волинські лісівники ініціюють проведення відкритих тематичних уроків у всіх школах області

У зв’язку з настанням весни – сезону масових підпалів сухої трави –Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства ініційовано проведення відкритих тематичних уроків у всіх школах області.

Не менш важливою є тема засмічення лісових масивів. Оскільки школярі є частими  учасниками акцій із прибирання лісів, які проводяться державними лісогосподарськими підприємствами області, сподіваємось, що саме молодь наведе вагомі аргументи батькам про те, що ліс – не смітник.

Відповідні заходи погоджуються з управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації. Лісівники підготували пропозиції та план занять із школярами. А ще, лісівники мають багато «наочності». Фото того, у що можна перетворити ліс за короткий термін, показово ілюструє випадок, який стався цього тижня у с. Оконськ Маневицького району – підприємливі  громадяни вивозять сміття до лісу вантажівками у розпал акції «Чистий ліс»!   

Сподіваємося, тематичні уроки у школах стануть  традиційним інструментом лісівників, освітян, мешканців громад та органів місцевого самоврядування кожної весни та восени – коли обидві проблеми набувають загрозливого характеру.

Повідомляємо, що з початку сходження снігу цього року лісівниками здійснено 12 виїздів на гасіння сухої трави, складено 40 протоколів за засмічення лісу.

Волинське ОУЛМГ вкотре закликає усіх волинян бути пильними і при перших ознаках загорянь телефонувати на 101 чи повідомляти на нашу гарячу лінію – (0332) 72 00 54.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ