Дві п’ятірки у житті знаного лісовода Волині Сергія Бабика

Сьогодні, 13 березня, святкує 55-річний ювілей головний лісничий державного підприємства «Городоцьке лісове господарство» СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ  БАБИК.

Свого часу Сергій Андрійович разом із дружиною Надією Василівною після закінчення лісівничого вишу потрапив до лісовпорядчої партії, що працювала у Сибіру, пліч-о-пліч пройшли випробування тайгою, так і йдуть, підтримуючи одне одного, по життю. Любов до України, рідного краю дала їм крила для повернення на Волинь. Вкорінилися у батьківськім краї, побудували дім, посадили сад, народили і виховали прекрасних дітей Мирослави і Владислава.

Сергія Бабика шанують місцеві люди, його словом дорожать ветерани, досвідчені лісоводи, молодші побратими, люблять учні шкільних лісництв та їх педагоги, цінує керівництво Городоцького лісогосподарства та всієї лісової галузі Волині, вдячні за працелюбність обласні організації Товариства лісівників України і профспілки працівників лісового господарства.

За плечима ювіляра – не тільки прожиті літа, а й тисячі гектарів новолісся, до творення якого усі ці роки неодмінно долучався він особисто, його дружина, діти, родина, або ж бори, діброви, гаї творилися під вмілим керівництвом цього лісолюба.

“Нехай Вас завжди супроводжують успіхи і буде щастя в особистому житті, – щиро акцентують його колеги з ДП “Городоцьке лісове господарство”, які мають щастя з ним працювати, щоденно спілкуватися, ділити навпіл радість і сум. – Бадьорості й оптимізму Вам, Сергію Андрійовичу, у всіх ваших ділових починаннях! А ще бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, злагоди, любові та поваги від рідних, колег та друзів. Нехай авторитет, який ви здобули, лише примножується, зростають нові творчі здобутки. Наснаги Вам, Віри, Надії, Любові.

До цих слів найближчих колег ювіляра приєднуються лісівники усієї Волині – Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, обласних організацій Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства, усіх державних лісомисливських господарств.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ