Від Старовижівщини до Маневиччини та Любешівщини: акція «Чистий ліс» стає загальнообласним флешмобом

Про те, що в лісі не можна залишати сміття, недопалки і вогнища, які тліють, знають усі. Тема обговорюється всюди, але проблем від того не поменшало. Навіщо вивозити сміття на спеціальне звалище і платити за це гроші, якщо можна просто викинути його в ліс абсолютно задарма… Напевно, цим керуються люди, які своїми діями перетворюють ліси у стихійні сміттєві звалища.

Щоб хоч якось сприяти  вирішенню цієї проблеми, ДП «Старовижівське ЛГ» долучилося до загальнообласної акції «Чистий ліс».

На чолі з лісничими Старовижівського, Буцинського, Сьомаківського, Дубечненського та Любохинівського лісництв плідно попрацювали та допомогли  зробити наш ліс кращим школярі  та вчителі Кримненської, Буцинської та Рокитнянської шкіл району.

На чолі з лісничим Старовижівського лісництва Андрієм Бабієм пліч-о-пліч працювали працівники Старовижівської селищної ради, громадські активісти, працівники ЖКГ на чолі з їхнім керівником, учні та вчителі  Старовижівського професійного ліцею.

Не байдужими залишилися до прибирання жителі с. Сьомаки,  мешканці Дубечненської ОТГ, с. Кримне та навколишніх сіл, на території яких знаходяться лісові масиви, працівники Буцинської сільської ради і працівники Будинку культури .

Приємно, що акція, організована обласним управлінням, швидко набирає обертів і  перетворюються в особливо масовий флешмоб.

Зокрема прибирати вийшли і на Любешівщині. Працівники Бихівського лісництва  ДП СЛАП «Любешвагроліс» спільно з учнями 8 класу Погулянківської ЗОШ І-ІІ ст. нещодавно провели прибирання рекреаційного пункту «Берізка» та прилеглої до нього території, який розташований понад трасою Любешів – Камінь – Каширський біля с. Погулянка. Також здійснено прибирання уздовж цієї ж дороги між селами Погулянка та Бірки. Допомагати прибрати любешівські ліси вийшли місцеві жителі. В результаті від сміття було очищено лісовий масив навколо села Підкормілля та вздовж лісової дороги с. Зарудчі – с. Підкормілля.    

А 13 березня генеральне прибирання організували у ДП «Поліське лісове господарство». Учні шкіл та місцеві активісти взяли участь в акції «Чистий ліс» і справилися із цим завданням на відмінно. Це ще раз показує нам, що є дійсно не байдужі люди, які хочуть жити в чистій та здоровій країні.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ