Протягом березня лісовою охороною складено 117 протоколів за засмічення

Ситуація із засміченням  лісів на Волині залишається непростою. Незважаючи на постійну роз’яснювальну роботу, встановлення  інформаційних аншлагів, попереджувальних знаків, проведення масштабних акцій із залученням молоді, громадськості, представників влади та подальшим висвітленням проблеми у ЗМІ, чимало людей досі не усвідомлюють власної відповідальності за  здорове довкілля.

Тому працівники державної лісової охорони постійно патрулюють лісові масиви та прилеглі території на виявлення порушників.

Незважаючи на те, що зафіксувати відповідне порушення досить непросто, з початку березня працівниками державної лісової охорони та груп оперативного реагування складено 117 протоколів за засмічення лісів.

Нагадуємо, що згідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Засмічення лісів відходами» передбачено накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від 50 до 100. Згідно зі ст. 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель», передбачено накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні волиняни, будьте відповідальними!

Прес-служба Волинського ОУЛМГ