У Шацькому лісовому коледжі відбулася зустріч випускників

Вже традиційно в третю суботу березня колишні студенти-випускники 1969, 1979, 1989, 1999, 2009 років злетілися на зустріч зі своєю юністю, на свято добрих спогадів.

Вперше завітали на ювілейну зустріч випускників студенти спеціальності «Лісозаготівля та первинна обробка деревини», які закінчили коледж у 2009 р. Гамірно було від дружнього: «А пам’ятаєш?», світло – від сяючих поглядів викладачів, тепло – від вдячних слів випускників. Щиро зустріла своїх вихованців Альма-Матер. Для гостей святкового вечора була підготовлена цікава програма: музичні вітання, романтичний танець, жарти та сюрпризи від викладачів та студентів.

Ведучі – заступник директора з виховної роботи Тетяна Натальчук та викладач бухгалтерсько-економічних дисциплін Андрій Панасюк, заступник директора з виробничого навчання Андрій Рибчинський ­– привітали випускників від адміністрації коледжу. Викладач бухгалтерсько-економічних дисциплін Надія Білицька зачитала списки випускників. Долучилась до привітань педагог-організатор Тетяна Божук. Гостей порадували чудовим співом Світлана Приступа, Юрій Назаревич та Марія Дударчук, а Марія Зінчук та Оександр Калюх подарували танець.

З випускників 1969 р. на зустріч прибули Євстафій Костянтинович Ханський та Микола Михайлович Турич, які з усмішкою згадували студентські роки, ділилися своїми спогадами та цікавими історіями з власного життя. Від випускників 1979 р. з привітальним словом виступив Олександр Вікторович Ткачук, від випускників 1989-го – Віктор Павлович Плейтух, Людмила Василівна Балюк, Олександр Петрович Івашковський, Олег Володимирович Олексюк, від випускників 1999-го – Павло Іванович Микитюк, від випускників 2009-го – Руслан Вікторович Арват та Олександр Миколайович Леснік. Усі вони з теплотою та повагою згадували роки навчання у Шацькому лісовому технікумі, а згодом коледжі. Слова щирої подяки пролунали на адресу викладачів.

Атмосфера в залі була надзвичайно хвилююча, наповнена спогадами про юність, про цікаві заняття і галасливі перерви, дружбу і, звичайно ж, перше кохання і любов до… лісу. Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже десять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднали викладачі, незабутні пари, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Софія ЮРЧУК