Сьогодні офіційно стартує всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Хто з нами? Увага: подарунки за #селфізлісу

!Сьогодні, 21 березня, у час весняного рівнодення, ми святкуємо Міжнародний день лісів.

Свято особливе для лісівників. Цього дня вже традиційно стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля.

Варто зазначити, що Міжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року. Щороку він проходить під різними гаслами. У 2019 році він відбуватиметься під гаслом «Ліси та освіта».

На Волині посадка лісу триває вже понад 2 тижні. Зважаючи на погодні умови, лісівники розпочали лісовідновлення, щоб молоді сіянці встигли отримати достатню кількість вологи.

Станом на сьогодні в області вже створено лісові культури на площі понад 2000 га при плані 2525 га. Відповідно – активно тривають також акції. Діти, представники влади, громадськості вже встигли власноруч створити ліси.

Пропонуємо долучатися і вам! Приходьте з друзями та рідними.

Зателефонуйте у лісогосподарське підприємство, куди вам найзручніше добратися. Домовтеся із відповідальним за проведення акції, щоб вас забезпечили мечем Колесова та сіянцями – і вперед! Відчуйте себе лісівником хоча б на день!

Посадили ліс – а тоді обов’язково зробіть селфі. З лісу. Так і розмістіть його на своїй сторінці у мережі Фейсбук із відповідним хештегом  #селфізлісу, не забувши тегнути офіційну сторінку Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства /@lisvolyn

Так ви автоматично стаєте учасником нашого селфі-конкурсу, де переможця буде визначено з допомогою програми random.org.

Ще 10 кращих селфі буде визначено за кількістю вподобайок)))

Поспішайте отримати гарні враження та оригінальні подарунки за #селфізлісу!

Прес-служба Волинського ОУЛМГ