Лісівники Волині отримали «Сонячну премію»

У Всесвітній день людей із синдромом Дауна, який збігається з Міжнародним днем лісів, представники влади, духовенства, медійників та небайдужої громадськості Волині отримали «Сонячні премії». Серед нагороджених – волинські лісівники в особі начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка.

«Сонячна премія» – особлива відзнака, що вже традиційно вручається обласною громадською організацією батьків сонячних дітей на чолі з керівником Оленою Мельник як вдячність усім, хто їх підтримує в повсякденній роботі.

dav

Відбулося святкове дійство учора, 21 березня, у приміщенні Палацу учнівської молоді.

Співпраця волинських лісівників та батьків сонячних діток триває вже не перший рік. Приємно також, що не перший рік лісівники удостоєні такої справді сонячної премії.

Майстер-класи, подорожі до лісу, прогулянки та свята у Лісівничому молодіжному центрі – це той мінімум, який завжди залишає найприємніші враження.

Усмішки щастя у Воротневі: яким було зимове свято для сонячних діток

У Волинському ОУЛМГ сьогодні колядували «сонячні дітки»

– Уже другий рік поспіль ви робите наше свято особливим. Таким чином у нас, на Волині, ми відзначаємо Міжнародний день сонячних лісів, – зазначила прес-секретар ВОУЛМГ Світлана Думська, висловлюючи слова вдячності та підтримки.

Сонячним подарунком для усіх присутніх стала вистава «Цар Плаксій та Лоскотон» у виконанні  акторів театральної студії «Соняшник» ВОГО «Даун-синдром». Був ще вальс, із яким вони брали участь в «Осінньому балу – 2018».

І море позитивних емоцій та усмішок, які стають незабутніми.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ