Перший посаджений сіянець у житті запам’ятається назавжди: колківські лісівники і ліс садили, і з дітками працювали

Цьогорічна весна як ніколи посприяла  лісівникам  у лісовідновленні, ніби компенсуючи незручності минулорічної. Більшість лісогосподарських підприємств завершують лісовідновлення 2019 року.

Ось і сьогодні своєрідну крапку у лісовідновленні ставлять і працівники Осницького лісництва ДП «Колківське ЛГ». І, звичайно, не без участі  учнів Великоосницької школи, які цьогоріч посадили  24,5 га лісових культур, провели сприяння природному поновленню на площі 40,9 га.

Але яким же було здивування усіх присутніх, коли на лісокультурну площу під’їхав автобус з першокласниками цієї ж школи.

Саме за домовленістю  між керівництвом школи в особі директора Вікторії Ковбасюк та лісничого Осницького лісництва Павла Фурманчука було вирішено провести урок природи на лісокультурній площі.

Павло Валерійович став своєрідним гідом- чарівником. Він розповів діткам про значення лісу в житті людини, про те, як він росте, що він також хворіє і  його зрізають, щоб потім знову відновити.

А яке здивування було у маленьких, коли вони побачили в руках лісничого  шишку сосни, малесеньку насінинку і сіянець, який згодом виростає з неї, щоб знову тягнути свою голівку до сонця, прикрашаючи нашу рідну землю.

Найдопитливіші взяли в руки  меч, попробували його вагу. І ось найщасливіша мить  – перший  посаджений сіянець  у житті! Таке не забувається ніколи!

Адміністрація лісгоспу щиро дякує директорові Великоосницької школи Вікторії Ковбасюк, учителям, учням, їхнім батькам за розуміння, допомогу у лісовідновленні, за прищеплення любові до лісу та розуміння роботи лісівника.

Прес-служба ДП «Колківське ЛГ»