У місцях ймовірного видобутку бурштину посилено охорону

У лісових масивах, де є ризики незаконного видобутку бурштину, державною лісовою охороною, працівниками груп оперативного реагування лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ ведеться посилене цілодобове патрулювання.

З метою удосконалення відповідної роботи та організації злагоджених дій учора, 19 квітня, для залучених працівників лісової охорони та груп оперативного реагування було проведено спеціальні навчання.

Відповідно до наказу Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, такі заходи безпеки запроваджено у Маневицькому та Любешівському районах.  

Також затверджено плани заходів щодо забезпечення охорони лісу, налагоджено взаємодію з відділами Головного управління національної поліції у Волинській області.

З метою запобігання незаконному видобутку бурштину, що наносить непоправну шкоду лісу, закликаємо всіх небайдужих громадян: у випадку, якщо ви помітили підозрілих осіб чи володієте інформацією про подібні правопорушення, телефонувати за номером цілодобової гарячої лінії (0332) 72 00 54.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ