Інформацію про діяльність ДП «Ківерцівське ЛГ» заслухали під час сесії районної ради

Сьогодні, 22 квітня, під час пленарного засідання позачергової 35-ї сесії Ківерцівської районної ради, про роботу підприємства поінформував директор ДП «Ківерцівське ЛГ» Віталій Каращук. Питання діяльності лісгоспу – стратегічного для району – було першим у порядку денному.

Сесія відбулася під головуванням голови районної ради Олександра Гурського. У роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук.

Віталій Каращук озвучив основні показники діяльності, розповів про напрямки роботи, проблеми та перспективи лісгоспу. Наголосив на головних завданнях.

З детальним звітом можна ознайомитися тут.

Віталій Миколайович також окремо розповів про те, що підприємство здійснює не лише господарську діяльність, а й значну увагу приділяє культурному, освітньому, науковому, екологічному розвитку як школярів, так і студентів. При обговорення цього питання депутати Марищук О.Р. та Майданець І.М. запитали у доповідача про  роботу щодо збереження соснових насаджень від їх всихання, відновлення  площ лісових насаджень після вирубки та ліквідацію  стихійних сміттєзвалищ. Отримавши вичерпні відповіді на поставлені запитання, депутати прийняли відповідне рішення районної ради.

Тоді депутати перейшли до розгляду  інших, передбачених у порядку денному питань громади.

На завершення пленарного засідання Олександр Гурський подякував депутатам та виконавчому апарату районної ради за роботу у підготовці сесії та привітав усіх з наступаючими Великодніми святами.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ