Підсумки всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»: дякуємо всім, хто садив і прибирав ліс!

Всеукраїнська акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Волині, як завжди, стартувала у Міжнародний день лісу, 21 березня. Але не зовсім традиційно. Так вона і тривала – яскраво та неординарно. Розпочиналася у лісі, а продовжувала шукати своїх прихильників у соцмережах та ЗМІ.

Згадаємо окремі моменти та підіб’ємо підсумки.

Заходи для молоді та мережевих френдів

Пам’ятні заходи та соціальні зелені проекти

Підсумовуючи акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» зазначимо, що в області цьогоріч посадили 2557 гектарів лісу, при плані у 2525 гектари, а це на 52 га більше, порівняно з минулим роком. Загалом лісовідновлення проведено на площі 6782 гектари при плані 6750 га. При цьому створено 10 га нових лісів.

У рамках акції створено 680 га лісових культур. До посадки лісу долучилися 11500 волинян.

Працівникам лісогосподарських підприємств усіх без винятку районів області традиційно вдалося залучити до посадки лісу дітей, громадських активістів, політиків, керівників та колективи райдержадміністрацій, райрад, голів ОТГ, старост, міських, селищних, сільських голів. До акції долучалися волиняни цілими родинами – на сайті ВОУЛМГ було оприлюднено анонс із контактами відповідальних за організацію акцій працівників – щоб взяти участь змогли всі охочі.

Завершальним етапом акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на Волині стала посадка лісу за участі найвищих представників влади області та бізнесу, ініційована начальником ВОУЛМГ  Олександром Кватирком.

Посадка лісу вкотре згуртувала тисячі волинян за спільною справою. Про все це розповідали у всеукраїнських та волинських ЗМІ. Сотні яскравих фото та щасливих облич.

Дякуємо журналістам, які показали роботу лісівників!

Дякуємо всім, хто садив ліс!

Прес-служба Волинського ОУЛМГ