Вихованці Городоцького шкільного лісництва разом із лісівниками засіяли розсадник ФОТО

Члени Городоцького учнівського лісництва, що діє при ДП «Городоцьке ЛГ» (Маневицький р-н), активно співпрацюють із лісівниками ось уже впродовж двох років – із самого початку заснування профільного лісівничого класу.

Ще навесні минулого року посів розсадників для них був новинкою. У весняний період діти разом із лісівниками сіяли, впродовж літа – доглядали. А відвідавши розсадник восени, учні були приємно здивовані  результатом спільної роботи, адже в коробах «дружно вишикувались» в стрічки стандартні сіянці сосни та ялини.

Згодом, уже навесні цього року, діти та вчителі охоче долучились до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Зокрема юними лісівниками під керівництвом фахівців було проведено лісовідновні роботи в Городоцькому лісництві на площі 8,5 га та висаджено понад 40 тисяч сіянців основних лісотвірних порід лісгоспу!

Школярі з нетерпінням чекали погожої днини, адже для посіву тимчасових розсадників потрібно підібрати оптимальні погодні умови, правильно підготувати насіння для висівання, яке було засніговане, а згодом необхідно було обробити в розчинах, які знезаражують насіння, а також стимулюють високу енергію його проростання.

Всі ці клопоти вже позаду. Насіння сосни звичайної та ялини європейської висіяне  на площі 0,03 га.

Завдяки спільній праці дітей та лісівників на території садиби Городоцького лісництва здійснено важливу місію – закладено розсадник, який у майбутньому дасть життя волинським борам.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ