80 непростих літ лісівника Володимира Смічика

10 травня ювілейний день народження відсвяткував СМІЧИК Володимир Фролович – багаторічний працівник галузі, відданий справі лісівник.

Народився Володимир Флорович 1939 року у селі Череваха  Маневицького району.  Звичайна сільська родина, багата дітками. Своє дитинство згадує зі сльозами в очах. Жили дуже бідно, тяжко працювали, а найзаповітнішою мрією було наїстися вдосталь хліба…

Все пережили, адже любов та підтримка в родині здатні перемогти навіть те, що здається нестерпним.

Згодом у житті Володимира з’явилася любов. Так непомітно доля дарувала тихі миті радості, незабутні хвилини простого людського щастя. Разом із дружиною Ганною народили та виховали 10 дітей: 8 дочок та 2 синів. Зараз мають більше 40 внуків, 18 правнуків! Батько та дідусь неймовірно щасливий тим, що всі стали хорошими людьми.

Впродовж 13 років Володимир Фролович  пропрацював у Боровому  лісництві тоді ще  Городоцького спецлісгоспзагу – працівником на лісогосподарських роботах. Звідти і пішов на заслужений відпочинок.

Привітати ювіляра від імені начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка, колективу лісівників прибули голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк та Анатолій Родюк. Ювіляру подякували за працю, побажали міцного здоров’я та бадьорого настрою на багато років.

До вітань також долучились голова профспілки ДП «Городоцьке ЛГ» Олена Некришевич та лісничий Борового лісництва Олександр Онищук, які вручили Почесну грамоту від директора лісгоспу та профкому.

А ще – традиційні квіти, подарунки та щирі вдячні посмішки ювіляра та його родини. Адже найкращим подарунком для Людини праці, яким, безперечно, є Володимр Смічик, завжди було і буде  те, що його роботу належно оцінено.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ