75-ліття лісівника з Горохівщини Миколи Корнейка

Сьогодні Миколі Корнейку 75. Ювіляр приймає вітання рідних, друзів, колег. Привітань та побажань чимало, адже життя пов’язало Миколу Андрійовича з багатьма людьми. Різними за матеріальними статками, посадами та переконаннями, але однаковими за духом і бажанням працювати та змінюватись на краще.

Микола Андрійович – лісівник. Тому навіть у святкових його розмовах – більше про те, яким був і став ліс. А якщо уявити, скільки площ відновлено  руками ювіляра, то розмов вистачить на весь рік.

…Тим часом перші висаджені маленькі саджанці вже стали густим лісом. І це не може не тішити Миколу Андрійовича.

Ветеран лісового господарства «Горохівське ЛМГ» мешкає у селі Лобачівка Горохівського району. Але то тільки офіційно ветеран. У Миколи Андрійовича ще стільки молодечого запалу, що не кожен тридцятирічний зрівняється.

Напередодні особистого свята з ним зустрілися нинішній директор лісомисливського господарства В’ячеслав Дейнека, головний  районний мисливствознавець  Григорій Биховець і лісничий Ново-Зборишівського лісництва Микола  Романюк.

За словами побажань нинішнього покоління лісівників – величезна повага. Адже досвід Миколи Андрійовича досі не раз стає у нагоді.

Свій  трудовий  шлях лісівника ювіляр розпочав у 1975 році. Спочатку – єгерем Горохівської районної організації УТМР, згодом – мисливствознавцем. Його управлінський талант не лишився непоміченим – у 1992 році чоловіка призначено директором тодішнього державного мисливського господарства «Горохівське», а згодом – реорганізованого ДП «Горохівське ЛМГ».

На відповідальності Миколи Корнейка було 33 тисячі гектарів лісових угідь. Дуже різних за усіма характеристиками, а відповідно – з потребами індивідуальних підходів у догляді. Але досвід господарника, вміння організувати роботу та налаштувати на результативність колектив зіграли визначальну роль. Підприємство розвивалося, розширювалися напрямки діяльності. Господарство і його директор були відзначені свого часу престижною нагородою – срібною медаллю ВДНГ.

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Микола Андрійович не перестає працювати в лісовому господарстві – займає посаду спостерігача-пожежного у Ново-Зборишівському лісництві рідного підприємства.

Він і зараз ніби в колективі. Адже тут кожен пам’ятає про ювіляра. Не лише у день народження.

Шановний  Миколо Андрійовичу!

Колектив рідного ДП «Горохівське ЛМГ» щиро вітає Вас з ювілеєм! Міцного-міцного здоров’я Вам та довголіття. Залишайтеся таким же життєрадісним,  насолоджуйтеся кожним моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою.

До цих привітань долучаються працівники Волинського ОУЛМГ, обласні організації Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства, колективи державних лісогосподарств.

Нехай Бог подарує Вам більше 100 щасливих літ, шановний ювіляре!

Прес-служба Волинського ОУЛМГ