Голова облдержадміністрації Олександр Савченко вручив президентські нагороди

Сьогодні, 22 травня у залі засідань Волинської обласної державної адміністрації відбулося вручення державних нагород волинянам. Серед них і головний спеціаліст відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Володимир Неводнічик.

Державні нагороди вручив голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Зокрема, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм почесні звання «Заслужений лісівник України» та «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» отримали  головний спеціаліст відділу лісового господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Неводнічик та провідний спеціаліст обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Довганюк. За добровільне забезпечення проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтерську діяльність, перебування безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення, нагороджено відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» волонтерів м. Луцьк Наталію Гуркіну, Олександра Пилипчука та Віктора Янчука.

– Волинь найкраща та найпатріотичніша, – звернувся до присутніх Олександр Савченко. – Ви вмієте працювати і бажаєте працювати. Усе робите для того, аби княжа Волинь процвітала. Усіх нагороджених вітаю. Бажаю затишку, добра, достатку та бажання жити і творити! Дякую вам, що працюєте на благо держави та Волині.

Відтак були теплі привітання та спільне фото на пам’ять з очільником виконавчої влади області.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ