Про Павлівський розсадник – один із найстарших в області – можна писати наукові роботи

Павлівський розсадник, що на території ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», є одним із найстарших в області. Його було створено у далекому 1964 році.

На сьогоднішній день площа розсадника становить 4,8 га. Тут зростає більше 10 видів деревних порід. Лісівники вирощують сосну звичайну, модрину європейську, дуб звичайний та червоний, сосну кримську, дугласію, черешню,  каштана, ясена звичайного, абрикоса, горіха грецького та ін.

Нещодавно з особливостями вирощування посадкового матеріалу на території розсадника познайомилися вихованці Павлівського, Березовичівського, Губинського шкільних  лісництв – підопічні володимир-волинських лісівників.

Діти дізналися про життєвий шлях молодих деревець – від насінини до життєздатного здорового сіянця.

Лісівники розповіли, що цього року на розсаднику було закладено унікальну плантацію сосни кримської, яка через 6-7 років зможе створити новорічну атмосферу в багатьох волинських домівках.

Учні на власні очі побачили об’єкти, на яких проводиться заготівля лісового насіння. Неабияке враження отримала молодь від сучасного «польового класу» Павлівського шкільного лісництва, який відкрив свої двері минулого року.

Вивчати і досліджувати на Павлівському лісовому розсаднику є що, тому володимир-волинські лісівники сподіваються, що цей об’єкт колись буде згадано у багатьох наукових працях сучасної молоді.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ