Лісівники Волині привітали школярів із завершенням навчального року

Співпраця з молоддю різного віку для волинських лісівників уже давно стала приємною традицією. В області діє 59 шкільних лісництв, вихованці яких є постійними учасниками конкурсів та різноманітних заходів. Лісівники співпрацюють зі школами міст та сіл, громадськими організаціями, що опікуються дітками особливих категорій. Окремою вагомою сторінкою є робота Лісівничого молодіжного центру. І такий список розширюється та збільшується з однієї простої причини – така співпраця дарує щасливі дитячі обличчя, сяючі очі та щирі посмішки, що так стимулює рухатися вперед.

Останні дні весни принесли чимало приємних зустрічей – лісівники вітали школярів зі святом  Останнього дзвінка та нагороджували дітей-перемоців профільних конкурсів малюнка і твору «Людина і ліс» та «Охорона праці очима дітей».

Зокрема працівниками ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» під час урочистих лінійок з нагоди завершення навчального року за перемоги у конкурсі малюнка «Людина і ліс» були відзначені дипломами та грошовими преміями такі діти: за І місце у конкурсі дитячого малюнка нагороджено Костюк Ірину (ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг), за ІІ місце – Місюк Дарину ( ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі), за ІІІ місце – Ющука Максима (ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг).

У конкурсі дитячого твору за темою «Людина та ліс» нагороджено: І місце – Матвійчук Марію (Павлівського ліцею), ІІ місце – Даменті Мар’яну (ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг), ІІІ місце – Гуль Миколу (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Стенжаричі). Також було нагороджено переможців конкурсу кращого малюнка за темою «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовій галузі очима дітей», а саме за: І місце – Павляк Ірину (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі), ІІ місце Артисюк Тетяну (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі), ІІІ місце. Гнатюка Миколу (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі).

Слова вдячності прозвучали й для дітей, які брали активну участь в лісопосадках у рамках 14-го етапу Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

На свято останнього дзвоника в с. Заброди Ратнівського району завітав директор ДП «Ратнівське ЛМГ» Микола Мельник.

Микола Іванович привітав усіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Також директор вручив грамоту учениці 6-го класу Корнелюк Ангеліні за зайняте 3 місце в обласному конкурсі на кращий твір за темою «Людина і ліс».

А директор НВК “ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок”  с. Заброди вручив грамоту директору та висловив подяку ДП «Ратнівське ЛМГ» за активну участь у створенні дендрологічного парку на території школи. Лісівники презентували близько 16 видів хвойних дерев та декоративних кущів. Крім того, було огороджено територію дендропарку парканом.

ДП «Прибузьке лісове господарство» привітало 24 травня  на останньому дзвонику у Нудиженському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» діток-школярів, які здобули призові місця конкурсу на кращий малюнок та твір за темою «Людина і ліс». Школярів вітав ДП «Прибузьке лісове господарство» інженер з охорони праці Сергій Карпенко.

Пацівники ДП «Поліське лісове господарство» відвідали останній дзвінок у школах району, а саме: Маневицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка, НВК Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №-2 гімназія, Старочорторийську ЗОШ І-ІІІ ступенів та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Красноволя. І не просто відвідали школи з вітальним словом, але і з грамотами та грошовими подарунками за участь школярів у конкурсах «Охорона праці та безпека виконання робіт в лісовій галузі очима дітей», малюнок і твір на тему «Людина і ліс», започаткованих Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

За зайняте І місце у конкурсі малюнка та за кращий твір на тему «Людина і ліс» учні отримали по 500 грн, за зайняте ІІ місце – 400 грн, за ІІІ місце – 300 грн. За зайняте І місце у конкурсі «Охорона праці та безпека виконання робіт в лісовій галузі очима дітей» винагорода становила – 1000 грн, за зайняте ІІ місце – 600 грн, за зайняте ІІІ місце – 300 грн.

Лісівники ДП «Любомльський лісгосп» побували у Куснищанській школі, привітавши усіх з літніми канікулами. У вітальному виступі інженер лісових культур Іван Каліщук та районний мисливствознавець Віктор Ваколюк відзначили плідну співпрацю зі шкільним лісництвом, що уже кілька років результативно працює і має гарні успіхи, подякували за це наставнику юних природолюбів Петру Антонюку і директорці Галині Гуменчук, яка сприяє і підтримує цей напрям. Також працівники держлісгоспу вручили грамоти найактивнішим вихованцям шкільного лісництва, які цього року – випускники і вирушають у самостійну дорослу дорогу. А це – 11-класниці Куран Софія, Ковальчук Уляна та 9-класник Шлапа Вадим. Минулого року ці учні блискуче захистили честь свого лісництва на 50-му ювілейному обласному зльоті учнівських лісництв і посіли ІІІ загальнокомандне місце, а Софія Куран отримала ще й ІІ місце за захист наукової роботи.

До слова, декотрі випусники планують цього року вступати у Шацький лісовий коледж, здобувати освіту лісівника. Також вручили подяку і подарунок учням 9 класу цієї школи за активну громадську позицію у справі збереження та примноження лісових багатств рідного краю. Діти неодноразово брали участь у садінні лісу, зборі жолудів, прибиранні лісових масивів, виготовлення шпаківень та різних цікавих акціях.

Лісівники привітали школярів із успішним закінченням навчального року і в інших школах району, побажали гарного відпочинку на літніх канікулах, не забуваючи про правила безпечного відпочинку у лісі.

Учнів та вчителів із закінченням навчального року, а особливо – вихованців шкільних лісництв – щиро вітає Волинське ОУЛМГ, держлісгоспи області. Бажаємо всім школярам гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Прес-служба Волинського ОУЛМГ