Відбулася нарада за участю головних інженерів та головних економістів державних лісогосподарських підприємств

Сьогодні, 21 червня, у приміщені Волинського ОУЛМГ було проведено виробничу нараду за участю головних інженерів та головних економістів державних лісогосподарських підприємств.

Заступник начальника управління Олександр Рибчинський, відкриваючи нараду, наголосив, що таким колективом сьогодні зібралися з метою обговоренння результатів роботи цього року. І підсумком засідання мають стати напрацьовані конкретні рішення, які допоможуть рухатися далі з позитивними фінансовими та виробничими показниками.

Відповідно до порядку денного, про інформацію щодо реалізаційних цін на круглі лісоматеріали 5 місяців 2019 року, а також планування і формування витрат на проведення комплексу лісозаготівельних робіт доповіли заступник начальника управління Лідія Турянська та головний спеціаліст-юрисконсульт Наталія Молочко.

Про основні недоліки, виявлені при проведенні перевірок державних лісогосподарських підприємств спеціалістами управління доповіла головний спеціаліст-аудитор Тетяна Сахник.

Начальник відділу використання лісових ресурсів Григорій Новосад зазначив про хід виконання виробничої програми червня місяця.

В обговоренні взяли участь представники підпорядкованих держлісгоспів.

Із метою посилення ефективності роботи колективів державних лісогосподарських підприємств у підсумку наради було розроблено ряд завдань та доручень.  

Прес-служба Волинського ОУЛМГ