Студенти – майбутні лісівники у Воротневі проходили дендрологічну практику та «флешмобили» ФОТО

Майбутні лісівники – студенти-другокурсники СНУ ім. Лесі Українки – в рамках дендрологічної практики  учора, 3 липня, побували у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківецівське ЛГ».

«Ця практика різнопланова і ми вже відвідали різні куточки Волині. Зокрема ознайомилися з асортиментом рослин ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Але сьогодні у нас особлива зустріч. Студенти приємно вражені від побаченого тут, у Воротнівському ботанічному заказнику», – зазначив керівник практики Василь Петрович Войтюк, доцент кафедри лісового та садово-паркового мистецтва СНУ ім. Лесі Українки.

Студентів зустріли керівник Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук та лісничий Воротнівського лісництва Юрій Курчик. Вони показали другокурсникам усі цікавинки Воротнівського лісу (це і волинські орхідеї, і так зване «коркове дерево»). Молодь мала змогу погодувати тварин у вольєрі, ознайомитися із колекціями декоративних дерев, кущів та лохини.

На завершення насиченого та пізнавального дня студенти у Лісівничому молодіжному центрі ще й «пофлешмобили» (до Дня без поліетилену), закликаючи звести користування поліетиленом у побуті до мінімуму.

Зустріч із студентами завершилася позитивними емоціями та масою планів щодо подальшої співпраці.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ