Учасники агробіологічного колоквіуму ознайомилися з роботою лісівників

Четвертого липня на базі Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва, спільно з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром проходив літній агробіологічний колоквіум «Науковий вектор експериментально-пошукової роботи учнівської молоді в позаурочний час» з метою поширення сучасних інноваційних аграрних технологій, підвищення рівня науковості дослідницької та експериментальної роботи. 

Учасники агробіологічного колоквіуму з екскурсією завітали до  ДП «Маневицьке лісове господарств».

В рамках екскурсії інженер охорони праці Ольга Пащенко розповіла про особливості діяльності підприємства, ознайомивши присутніх із специфікою роботи в лісовій галузі

Було продемонстровано теплицю лісгоспу, цех хвойного екстракту, консервний цех. Відвідавши теплицю Маневицького лісгоспу, освітяни мали змогу наочно побачити, як вирощується посадковий матеріал для озеленення, як ростуть саджанці лохини в закритому ґрунті.

Також оглянули територію, де висаджена плантація із лохини високорослої  в кількості 700 кущів та плантація малини сорту «Полана».

Завершили екскурсію у приміщенні консервного цеху. Начальник консервного цеху Галина Зінич ознайомила з виробництвом, де саме в той час тривали підготовчі роботи до виготовлення протертої чорниці.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ