Гості із Чернівецької та Житомирської областей вражені волинськими лісами ВІДЕО

Гості із Чернівецької та Житомирської областей поділилися враженнями від навчального візиту «Використання лісових ресурсів як інструмент економічного розвитку ОТГ». Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Нагадаємо: цей навчальний візит був організований Волинським ЦРМС за підтримки Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства

Ми вже розповідали про те, що побачили учасники навчального заходу під час поїздки до Лісівничий молодіжний центр (с. Воротнів. Воротнівський заповідник) та до ДП ДП Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр.

Учора, 25 липня, представники двох областей ознайомилися з екопродукцією консервних цехів лісогосподарських підприємств, відвідали ДП «Колківське ЛГ». Також відбулося ознайомлення з роботою ДП «Маневицьке ЛГ».

Завершився навчальний візит поїздкою до ДП «Городоцьке ЛГ», де відбулося ознайомлення з роботою підприємства, співпрацею лісівників та місцевої громади на прикладі реалізованих проєктів.

Детальніше про враження гостей від Волині дивіться у сюжеті Сфера-ТВ.Луцьк