Працівник прес-служби Сергій Цюриць відзначений премією імені Агатангела Кримського

За активну участь у вітчизняному літературному процесі, видання книги «Вибране» (2018) у номінації імені Агатангела Кримського премію присуджено письменникові, членові Національної спілки письменників України Сергію Цюрицю. Щиро вітаємо!

Про присудження високої нагороди працівнику прес-служби Волинського ОУЛМГ інформує сайт Волинської обласної держадміністрації.

В інформації йдеться, що після дискусій та обговорень комітет із присудження обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва обрав найкращих представників інтелігенції краю, які відзначилися значними здобутками у своїх галузях.

Імена переможців назвала заступник голови комітету, начальник управління культури, з питань релігій та національностей обласної державної адміністрації Ольга Чубара.

Варто зазначити, що книга «Вибране» вийшла у світ за підтримки волинських лісівників.

Із біографії.

Сергій Цюриць народився 17 грудня 1956 року в с. Мельники Шацького району Волинської області. Закінчив факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. Після закінчення університету починав трудову діяльність кореспондентом обласної молодіжної газети в Луцьку. Член спілки письменників України з 1988 року. Багато працює, як дослідник фольклорних традицій Волині. Автор книжок «Зустріч із Сніговичкою», «Ініціатор», «А вже недалечко червоне яєчко», «Сльоза», «Весілля папороті», «Товсті і тонкі», «Сказання про зубра» та ін. Нині поєднує посади заступника головного редактора газети “Волинська газета” та працівника прес-служби Волинського ОУЛМГ.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ