На Ківерцівщині – знову затримання за крадіжку дубів ФОТО

Учора працівниками державної лісової охорони та групою оперативного реагування ДП «Ківерцівське ЛГ» вкотре було затримано групу осіб за самовільну порубку деревини дуба.

Нагадаємо: лише протягом останнього часу ми повідомляли про кілька випадків подібних злочинів, виявлених працівниками державної лісової охорони та груп реагування на території Ківерцівського р-ну.

Лісовою охороною ДП «Звірівське ЛМГ» затримано трактор із деревиною дуба

Лісівники разом із правоохоронцями вилучили крадену деревину та автомобіль

Цього разу події розгорнулися у Ківерцівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» .

«Чорних лісорубів» упіймали безпосередньо за роботою. На місці працювало 5 осіб. Проте затримали лише трьох. Двоє вдалися до втечі, покинувши і всі засоби злочину, і «колег».

Затримані – жителі с. Берестяне Ківерцівського р-ну. Їхній «колега-утікач», про якого розповіли самі затримані, родом із м. Рожище.

Лісопорушники встигли зрізати та розкряжувати лише 1 дерево. Очевидно, що їхні плани були значно масштабніші. Це працівники лісової охорони визначили  за спеціальними помітками на дубах, які крадії зазвичай залишають у лісі, готуючись до крадіжок у темний період доби. А також – за наявністю засобів та техніки, якими планувалося зрізати та вивозити деревину.

До з’ясування всіх обставин деревину, всі засоби та техніку – а це електропила, електрогенератор, автомобіль УАЗ із лебідкою – вилучено. Такий арсенал, до речі, свідчить про значний «досвід» затриманих у справі крадіжок лісу.

Нині деталі справи вивчають працівники Ківерцівського районного відділу поліції. Тривають слідчі дії.

Варто зазначити, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ