Соціальні проекти городоцьких лісівників

Автозупинок у «лісовому стилі» у волинських селах та громадах стає все більше. Людям дуже припали до душі дерев’яні конструкції, які створюють комфорт у місцях очікування громадського транспорту. Лісівники намагаються виконати такі прохання громад за кожної можливості.

Ще одна зупинка відтепер служить мешканцям села Лишнівка Маневицького району, що належить до Прилісненської ОТГ. Встановлена вона місцевими лісівниками – працівниками державного підприємства «Городоцьке лісове господарство». Чому ще одна? Тому що не так давно лісівники на прохання громади встановлювали екозупинку в іншому кінці села.

Варто зазначити, що співпраця Прилісненської громади та городоцьких лісівників є досить результативною. Окрім сплати чималої суми податків та зборів (лише за цих півроку лісгосп сплатив у Прилісненську ОТГ 3 млн грн) та створення робочих місць (107 загалом) із достойною зарплатою (в середньому – понад 13 тисяч грн), лісівники реалізовують чимало соціальних проектів. Серед таких – озеленення територій, сприяння у будівництві та ремонті соціальних закладів, храмів, проведення благоустрою громадських місць відпочинку.

Окремою сторінкою є співпраця Городоцького лісгоспу з місцевою школою, на базі якої діє одне з найкращих та найактивніших в області шкільних лісництв.

І таких прикладів чимало. Причому перелік соціальних проектів городоцьких лісівників постійно розширюється.  

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

Зупинки, встановлені городоцькими лісівниками, у громаді цінують