Центр зайнятості Любешівщини: лісова галузь – чи не єдина можливість для мешканців району мати роботу і стабільну зарплату

Лісове господарство – важлива складова економіки Любешівського району. Тому Любешівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості значну увагу приділяє співпраці з роботодавцями – лісівниками щодо забезпечення галузі кваліфікованими працівниками.

Провідна у поліському районі лісова галузь – чи не єдина можливість для його мешканців мати роботу і стабільну зарплату. Саме тут час від часу з’являються вакантні робочі місця та є перспектива зайнятості жителів району.
Днями відбулася робоча зустріч директора Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольги Ковальчук та заступника начальника відділу надання соціальних послуг Наталії Олішкевич з новопризначеним директором ДП «Любешівське лісомисливське господарство» Юрієм Васюхником. Керманич підприємства розповів про досягнення в роботі лісомисливського господарства в Любешівському районі та повідомив, що основна діяльність – відновлення, посадка та охорона лісу. На сьогодні розвинута лісогосподарська та лісозаготівельна діяльність, ведеться лісомисливськегосподарство та переробка деревини.

ДП «Любешівське ЛМГ» – одне з найбільших ринкоутворюючих підприємств у районі. Станом на 1 серпня нинішнього року тут працює майже 150 працівників. 
Під час зустрічі керівники обговорили питання, які часто виникають у суб’єктів господарської діяльності, а саме: труднощі при укомплектуванні штату працівників та шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння центру зайнятості. Також Ольга Ковальчук презентувала новітні ефективні технології, які впроваджені й використовуються центром зайнятості в роботі, та зазначила що працевлаштування безробітних на тимчасові роботи – це фінансово вигідно як для безробітних, так і для роботодавця. 
В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

За інформацією Волинського обласного центру зайнятості