Традиції вчитися і вчити: волинські лісівники привітали школярів із Днем знань

На Волині дружба лісівників і школярів давня та міцна. Тож до Дня знань лісівники у кожному районі, як і щороку, готувалися. Щоб на традиційних урочистих лінійках відзначити увагою та подарунками тих, хто пліч-опліч із лісівниками навесні садить ліс, турбується про саджанці, збирає насіння, допомагає пережити зиму птахам. А також подякувати тим, хто про ліс пише та його малює. Нагороди отримали  і вихованці шкільних лісництв, яких на Волині зараз 59, і переможці творчих змагань. Зокрема обласного етапу конкурсу малюнка та твору на тему «Людина і ліс» (повний список переможців буде оприлюднено згодом) та  «Охорона праці та безпека виконання робіт в лісовій галузі очима дітей».

На святі Першого дзвінка в НВК-ЗОШ с. Городок Маневицького р-ну  до учнів та вчителів із вітальним словом звернулася голова профспілки ДП «Городоцьке ЛГ» Олена Некришевич.

Городоцьке учнівське лісництво вже давно завоювало неабиякий авторитет не тільки на Волині, але й на Всеукраїнському рівні. Талановиті діти із цієї школи  разом із наставником – директором школи Ніною Терещенко вже скоро будуть представляти Волинську область на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв. Побажаємо перемоги!

На Свято Знань у Цуманську ЗЗСО І-ІІІ ст. завітав директор ДП «Цуманське ЛГ» Юрій Ребар. Після вступного слова директора школи Любові Романюк та благословіння настоятелів двох місцевих церков директор лісгоспу привітав учасницю обласного конкурсу на тему «Людина і ліс» Марію Януль.

Тарас Ковальчук – учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Звиняче Горохівського району отримав нагороду за активну участь у конкурсі на кращий твір на тему «Людина та ліс» від лісівників ДП «Горохівське ЛМГ». 

Лісівники із ДП «Маневицьке лісове господарство» також нагородили учнів, які брали участь в конкурсі малюнків та творів на тему «Людина та ліс». А це – Дарина Корнійчук, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с. Галузія – філії опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Прилісне» Маневицького району за малюнок «Бережіть ліс» та Ангеліна Шмигельська – учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с. Галузія – філії опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Прилісне» Маневицького району за вірш «Диволіс».

Помічник лісничого Галузійського  лісництва ДП «Маневицьке ЛГ» Василь Горайчук вручив подарунки школярам, привітав із перемогою в конкурсі та початком навчального року.

Відчули атмосферу свята і представники підприємства ДП «Колківське лісове господарство», котрі побували у своїх підшефних  учнівських лісництвах. Як завжди:  подарунки, грамоти і слова вдячності за постійну допомогу.

З нагоди Дня знань школярів, батьків та вчителів із початком навчального року привітав колектив ДП «Поліське лісове господарство».

Лісівники завжди раді долучатися до таких заходів та нагороджувати особливо тих, хто в майбутньому планує обрати професію лісівника.

Сьогоднішнє свято також не обійшлося без подарунків. Лісівники Поліського лісгоспу відвідали три школи Маневицького району, де нагородили учасників обласного конкурсу за кращий твір та дитячий малюнок на тему «Людина та ліс» та «Охорона праці та безпека виконання робіт в лісовій галузі очима дітей».

Лісничий Чарторийського лісництва Валерій Оксенюк нагородив учнів шкільного лісництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Старий Чарторийськ.

Помічник лісничого Куликовицького лісництва Олександр Курдельчук привітав учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Куликовичі та нагородив призерів районних та обласних олімпіад.

Інженер з охорони праці Володимир Пилипчук відвідав  Маневицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка та нагородив Євгена Дарчича грамотою та туристичною палаткою за активну участь у конкурсі малюнка.

Представники ДП СЛАП «Ратнеагроліс» уже за традицією вітають переможців обласного етапу конкурсу малюнків та творів.  За зайняте друге місце в конкурсі малюнків на тему «Людина та ліс» грамотою та цінним подарунком нагородили Мальвіну Бляшук –  ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1  – гімназія ім. В. Газіна», смт Ратне за малюнок «Відпочивай чисто».

За зайняте третє місце в конкурсі твору на тему «Людина та ліс» відзначено Катерину Мартинюк – ученицю НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія імені В. Газіна» смт Ратне. За активну участь в обласному конкурсі малюнків та творів заохочувальними призами були нагороджені Орест Руденко– учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», с. Броди Ратнівського району та Вікторія Дейнека – учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія імені В. Газіна» смт Ратне.

Що далі? Попереду – і в дітей, і в лісівників – рік досягнень, здобутків та нового досвіду.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ