Літній період для шацьких лісівників – подвійне навантаження ВІДЕО

Добігає кінця сезон відпочинку на Шацьких озерах. Тисячі туристів зі всієї України із заздрістю споглядали тих, кому випало жити і працювати поблизу перлини Волині. Так, до речі, однаково мислять відпочивальники і біля моря.

Шацький край, крім озер, славиться ще й лісами. Тут працюють сотні лісівників. Від них і дізнаємося, що таке працювати серед краси.

Головний лісничий ДП «Шацьке УДЛГ» Микола Кузнєцов розповідає, що збільшення у декілька разів потоку людей  потребує великої роботи над збереженням лісів.

Від весни і до сьогодні на Волині утримується найвищий клас пожежної безпеки. Патрулювання лісів  за такого притоку відпочивальників – першочергова опція лісової охорони.

На жаль, ще не швидко наші відпочивальники, які голосно потребують європейського сервісу на Шацьких озерах, будуть по-європейськи справлятись зі сміттям… Доводиться це робити лісівникам. І в лісових масивах, особливо тих, що поблизу зон відпочинку, і в рекреаційних пунктах.

І такі обов’язки у шацьких лісівників – справа додаткова, майже «хобі». Тому що виконання основних лісівничих завдань ніхто не відміняв.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ